Роботи членів творчої групи

Олександрівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1
Вчитель: Баглюк Світлана Миколаївна

Тема уроку: Квадратні рівняння
Мета уроку: Подати загальний вигляд квадратного рівняння.
Учні повинні знати :
-         означення лінійного рівняння;
-         що означає розв'язання рівняння;
-         означення кореня  лінійного рівняння ?
-         означення рівносильного рівняння;
-         властивості рівнянь;
-         скільки коренів має лінійне рівняння;
-         означення повного квадратного рівняння;
-         назви коефіцієнтів;
-         означення та загальний вигляд зведеного квадратного рівняння.

Учні повинні вміти:
-         розрізняти лінійні; повні квадратні і зведені квадратні рівняння;
-         визначити коефіцієнти квадратного рівняння;
-         визначити коефіцієнти квадратного рівняння;
-         розв'язувати лінійні рівняння;
-         представити квадратне рівнянні в стандартному вигляді:
 Розвивати логічне мислення і пізнавальний інтерес.                             
  Хід роботи:
Конспект уроку можна переглянути за посиланням.






Цвітненський НВК

Вчитель: Гребенюк Ольга Миколаївна.




Урок алгебри
8 клас
Тема. Арифметичний квадратний корінь з добутку, дробу, степеня. Розв’язування вправ.

Мета: Закріпити знання змісту властивостей арифметичного квад­ратного кореня з добутку, частки та степеня. Відпрацювати вміння учнів застосовувати вивчені властивості для виконання обчислень зна­чення числових виразів, що містять квадратний корінь, а також для пе­ретворення виразів зі змінними. Розвивати абстрактне мислення. Виховувати вміння працювати в малих групах та самостійно.
Тип уроку: застосування знань,  умінь та навичок.
Наочність та обладнання: презентація.

Хід уроку

Конспект уроку можна переглянути за посиланням.


Презентацію до уроку можна переглянути за посиланням.













Вищеверещаківський НВК
Вчитель:  Нелень Андрій Ігоревич

Тема: Розв’язування деяких тригонометричних рівнянь.
Мета: поглибити знання з теми «Тригонометричні рівняння»; виховати увагу, старанність, культуру математичного мовлення; розвивати пам’ять учнів.


ХІД УРОКУ
Конспект уроку можна переглянути за посиланням.



Немає коментарів:

Дописати коментар